O nas

Krótko o nas

Cubana Ristorante powstała w 2002 roku z pasji do smacznego jedzenia i dobrego wina. Oferujemy dania z kuchni włoskiej, a także śródziemnomorskiej. Specjalizujemy się w pysznych pizzach, pastach, sałatach i deserach. Posiadamy stałe menu cyklicznie uzupełniane daniami sezonowymi. Mówią o Nas, że Cubana to najlepsza restauracja w okolicy. Chwalimy się smakiem najlepszej jakości produktów i specjalności przygotowywanych przez naszych kucharzy. Cubana to idealne miejsce na spotkania w gronie rodzinnym, wśród znajomych, a także kolację z najbliższą osobą.

Naszym celem było stworzenie wyjątkowego miejsca, które będzie całkowicie inne niż wszystkie otaczające nas restauracje i pizzerie. Postanowiliśmy postawić na jakość, klimat i atmosferę miejsca aby nasi goście czuli się jak u siebie. Dania można zabrać ze sobą na wynos zamawiając telefonicznie lub w lokalu. Nasze specjały w przyjemnością dowieziemy do gości mieszkających w okolicy w możliwie najkrótszym czasie.


Muzyczne czwartki

Cyklicznie w każdy czwartek od godziny 19 w naszych progach można doświadczyć muzyki na żywo. Pianino, akordeon i wokal artystów lokalnych umilą czas spędzony z najbliższymi.


Pamiętamy o internautach

Naszym gościom zapewniamy bezpłatny dostęp do internetu poprzez WI-FI.


Dla najmłodszych

Posiadamy kolorowanki i kredki które umilą czas spędzony w naszych progach przez milusińskich. Dla najmłodszych posiadamy krzesełka do jedzenia i przewijak.


Zaproszenia

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent? Mamy dla ciebie rozwiązanie. Oferujemy możliwość zakupu bonów upominkowych do wykorzystania w naszej restauracji. Pizza, pasta, sałatka, owoce morza, a pyszny deser? Podaruj swoim bliskim ten przyjemny dylemat i zaproś ich na prawdziwą ucztę opartą o dania kuchni włoskiej i nie tylko.

Oferujemy bony o wartości 50 zł, 100 zł, 150 zł i 200 zł i 300 zł. Bon można wykorzystać w naszej restauracji a także realizując zamówienie z odbiorem osobistym.